Odpowiednie okna dostarczają dużo ciepła

Od jakiegoś czasu pragnęłam zakupić okna w należącym do mnie domu. Stare mogły być popsute. Zobaczyłam również, iż wiele ciepłego powietrza czmycha przez nieszczelną strukturę. Konstrukcja stała się niehermetyczna w kilku odcinkach, zaś ja sama byłam zmuszona w mrozie podkładać pled na parapet aby podtrzymać ciepło w pomieszczeniach.

Kiedy uzbierałam środki rozpoczęłam szukać jednostki, która wykona instalację okien. W necie znalazłam firmę Okna Optimus i co więcej zobaczyłam, iż oferta Optimus wydaje się nader interesująca. Sam okna okazały się być niekosztowne, zaś propozycja różnych elementów, z których wyprodukowano ramy mogła się okazać właściwym wyborem. Posiadam nieduże m3, toteż pożądałam wyłącznie 1 dnia na montaż kupionych okien. Przekręciłam do spółki, jaką znalazłam na stronie www http://www.oknaoptimus.eu/ i od razu sformułowałam swe oczekiwania. Handlowiec zarezerwował audiencję pracownika, który musiał wymierzyć stare ramy okienne. Czekałam jedynie jeden dzień, a po zrobionych wymiarach miałam podpisać warunki umowy więc musiałam tylko wyczekiwać na ekipę, jaka będzie wymieniała moje okna.

Instalacja ram okiennych w całym apartamencie

Zakupiłam 3 okna. Mam jedynie trzy pokoje a także łazienkę. Należało zainstalować okna w aneksie kuchennym jak i również następne na balkon oraz drugiego pokoju. Już po 3 tygodniach przybyli ludzie od okien po czym przedsięwzięli wykucie starych okien, jakie w następnej kolejności miały być oddane na śmietnik. Umieszczenie nowo zakupionych zajęło ekipie prawie trzy godz. Nazajutrz byłam w stanie szyby całkowicie umyć zatem byłam ucieszona z nowego zakupu. Zrobiłam porządek w mieszkaniu a następnie zaprosiłam przyjaciółkę ażeby przedstawiła swą ocenę. Jak jeden mąż stwierdziłyśmy, że nowe okna zwiększyły pomieszczenia, a ponadto ogrzały dom. Była rada, iż znalazłam okna pcv, bowiem jest to uniwersalny produkt instalowany w wielu mieszkaniach.

Mam prawo pochwalić się moim mieszkankiem

Nadciągnęła jesienna pora roku zaś w mym mieszkaniu jest bardzo ciepło. Dzisiaj nie muszę używać pomocnej izolacji i śmiało spraszam do siebie rodzinę. Instalacja okien jest niezwykle dobrym krokiem. Z dużą dozą pewności zaoszczędzę na ogrzewaniu, zaś latem zdołam śmiało je rozwierać bez obaw, iż popsują się. Na domiar tego bardzo prosto się je myje, a ramy są gładkie i solidne. Wiem, że mogę polecić fabrykę Okna Optimus, gdyż sprzedaje najwyższej jakości okna PCV.